Pozvánka na Shromáždění vlastníků

Pozvánka na Shromáždění vlastníků

Společenství vlastníků Brechtova 826,827, se sídlem Brechtova 826/20, 149 00 Praha 4

Datum konání: 27. 2. 2019

Čas konání: cca 18:50

Místo konání: vchod 826

Program:

  1. Prezence přítomných, zahájení
  2. Volba předsedajícího, zapisovatele schůze a ověřovatele zápisu
  3. Volba 2 členů kontrolní komise za odstupující členy – pana Slezáka a pana Matouška. Stávající komise navrhuje paní Preislerovou a Výbor navrhuje paní Pohankovou.
  4. Oznámení o zrušení hodin pro veřejnost z důvodu nevyužívání.
  5. Závěr

Přineste, prosíme, s sebou na schůzi všechny čipy ke vchodům do domů, které máte v domácnosti. Přecházíme na elektronickou evidenci čísla čipu – budou se načítat do systému. Čipy nově nezaevidované budou po 15. 3. 2019 „vypnuty“ a nebude je možné používat. Z uvedeného důvodu je třeba, abyste se dostavili cca 30 minut před zahájením schůze.

Důležité:

  1. Pokud není Vaše osobní účast na Shromáždění možná, lze se nechat zastoupit na základě udělené plné moci k účasti a hlasování na Shromáždění jiným členem společenství, případně i třetí osobou mimo společenství. Podpis zmocnitele ani zmocněnce nemusí být úředně ověřen.
  2. V případě, že je bytová jednotka ve společném jmění manželů nebo je ve spoluvlastnictví více osob, je podle zák. č. 89/2012 Sb. občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů, povinností zvolit si tzv. zmocněnce, který jednotku zastupuje na Shromáždění. Toto zmocnění nemusí být úředně ověřeno.

Plnou moc Vám na vyžádání zašleme emailem, v odůvodněných případech vložíme do schránky. Kontakty na členy výboru jsou uvedeny na www.svj-brechtova.cz nebo na nástěnkách v jednotlivých vchodech.

V Praze dne 5. 2. 2019

Ivo Nerandžič, předseda výboru Jana Čapková, členka výboru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..