Pozvánka na členskou schůzi

Pozvánka na členskou schůzi

Bytové družstvo Brechtova 826,827, se sídlem Brechtova 826/20, 149 00 Praha 4

Datum konání: 27. 2. 2019

Čas konání: 18:30

Místo konání: vchod 826

Program:

  1. Prezence přítomných, zahájení
  2. Volba předsedajícího, zapisovatele schůze a ověřovatele zápisu
  3. Volba 2 členů kontrolní komise za odstupující členy – pana Slezáka a pana Matouška. Stávající komise navrhuje paní Preislerovou a Představenstvo navrhuje paní Pohankovou.
  4. Oznámení o zrušení hodin pro veřejnost z důvodu nevyužívání.
  5. Závěr

Přineste, prosíme, s sebou na schůzi všechny čipy ke vchodům do domu, které máte v domácnosti. Přecházíme na elektronickou evidenci čísla čipu – budou se načítat do systému. Čipy nově nezaevidované budou po 15. 3. 2019 „vypnuty“ a nebude je možné používat. Z uvedeného důvodu je třeba, abyste se dostavili cca 30 minut před zahájením schůze.

Důležité:

Pokud není Vaše osobní účast na členské schůzi možná, lze se nechat zastoupit na základě udělené plné moci k účasti a hlasování na členské schůzi jiným členem bytového družstva. Z plné moci musí vyplývat, zda byla udělena pro zastupování na této členské schůzi nebo více členských schůzí. Jeden člen bytového družstva může být přitom zmocněncem nejvýše jedné třetiny všech členů. Podpis zmocnitele ani zmocněnce na plné moci nemusí být úředně ověřen.

Plnou moc Vám na vyžádání zašleme emailem, v odůvodněných případech vložíme do schránky. Kontakty na členy výboru jsou uvedeny na www.svj-brechtova.cz nebo na nástěnkách v jednotlivých vchodech.

V Praze dne 5. 2. 2019

Ivo Nerandžič, předseda představenstva Jana Čapková, místopředsedkyně představenstva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..