Pozvánka na členskou schůzi

Pozvánka na členskou schůzi

Bytové družstvo Brechtova 826,827, se sídlem Brechtova 826/20, 149 00 Praha 4

Datum konání: 30. 4. 2019

Čas konání: cca 18:30

Místo konání: vchod 826

Program:

  1. Prezence přítomných, zahájení
  2. Volba předsedajícího, zapisovatele schůze a ověřovatele zápisu
  3. a) Doplňovací volby 2 členů kontrolní komise za odstupující členy – pana Slezáka a pana Matouška. Stávající komise navrhuje paní Preislerovou a Představenstvo navrhuje pana Hrubeše. b) Doplňovací volby 1 člena Představenstva, které navrhuje paní Vojtovou.
  4. Oznámení o zrušení hodin pro veřejnost z důvodu nevyužívání.
  5. Informace o uvolnění bytu po paní Štětkové. Výbor navrhuje, aby se členský podíl k předmětnému bytu prodal přednostně zájemci z řad členů BD „obálkovou metodou“ za alespoň minimální cenu, jejíž výši odsouhlasí členská schůze. (Po odhlasování tohoto bodu začne Představenstvo vše chystat, aby prodej proběhl co nejdříve. Tzn. nejdříve se odhlasuje minimální cena, pak se vyhlásí možnost předkládání nabídek v „obálce“, a po jejich otevření bude osloven na uzavření smlouvy vítěz).

Důležité:

Nejsou-li přiloženy případné podklady k bodům programu, je to z důvodu jejich rozsáhlosti. V takovém případě je možné vyžádat si je k nahlédnutí po předchozí domluvě s některým členem Představenstva BD.

Pokud není Vaše osobní účast na členské schůzi možná, lze se nechat zastoupit na základě udělené plné moci k účasti a hlasování na členské schůzi jiným členem bytového družstva. Z plné moci musí vyplývat, zda byla udělena pro zastupování na této členské schůzi nebo více členských schůzí. Jeden člen bytového družstva může být přitom zmocněncem nejvýše jedné třetiny všech členů. Podpis zmocnitele ani zmocněnce na plné moci nemusí být úředně ověřen.

Plnou moc Vám na vyžádání zašleme emailem, v odůvodněných případech vložíme do schránky. Kontakty na členy výboru jsou uvedeny na www.svj-brechtova.cz nebo na nástěnkách v jednotlivých vchodech.

V Praze dne 14. 4. 2019

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..