Pozvánka na Shromáždění

Pozvánka na Shromáždění

vlastníků Společenství vlastníků Brechtova 826,827, se sídlem Brechtova 826/20, 149 00 Praha 4

Datum konání: 30. 4. 2019

Čas konání: cca 18:00

Místo konání: vchod 826

Program:

  1. Prezence přítomných, zahájení
  2. Volba předsedajícího, zapisovatele schůze a ověřovatele zápisu
  3. Doplňovací volby 2 členů kontrolní komise za odstupující členy – pana Slezáka a pana Matouška. Stávající komise navrhuje paní Preislerovou a Výbor navrhuje pana Hrubeše.
  4. Doplňovací volba 1 člena Výboru – Výborem je navržena paní Vojtová.
  5. Oznámení o zrušení hodin pro veřejnost z důvodu nevyužívání.
  6. Přednesení podnětu pana Gottfrieda – navrhuje zakázat používání digestoří a okamžité namontování aktivního odvětrávání na střechu (turbínky) kvůli splodinám. Přednesení stanoviska Výboru je negativní na základě vyjádření revizního technika a plánované budoucí opravy střechy.
  7. Vyklizení společných prostor z požárně–bezpečnostních důvodů – vysvětlení důvodu a dalšího postupu.

Po ukončení shromáždění budou předány dosud nevyzvednutá vyúčtování služeb proti podpisu. Pokud budete zplnomocňovat 3. osobu, je nutné dát plnou moc i na převzetí vyúčtování.

Důležité:

Nejsou-li přiloženy případné podklady k bodům programu, je to z důvodu jejich rozsáhlosti. V takovém případě je možné vyžádat si je k nahlédnutí po předchozí domluvě s některým členem Výboru SV.

  1. Pokud není Vaše osobní účast na Shromáždění možná, lze se nechat zastoupit na základě udělené plné moci k účasti a hlasování na Shromáždění jiným členem společenství, případně i třetí osobou mimo společenství. Podpis zmocnitele ani zmocněnce nemusí být úředně ověřen.
  2. V případě, že je bytová jednotka ve společném jmění manželů nebo je ve spoluvlastnictví více osob, je podle zák. č. 89/2012 Sb. občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů, povinností zvolit si tzv. zmocněnce, který jednotku zastupuje na Shromáždění. Toto zmocnění nemusí být úředně ověřeno.

Plnou moc Vám na vyžádání zašleme emailem, v odůvodněných případech vložíme do schránky. Kontakty na členy výboru jsou uvedeny na www.svj-brechtova.cz nebo na nástěnkách v jednotlivých vchodech.

V Praze dne 14. 4. 2019

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..